- LEDVANCE

Електрически данни
Номинално напрежение : 220…240 V
Режим на работа Мрежово напрежение
Тип ток: AC
Честота на мрежата: 50…60 Hz
Размери и тегло
Диаметър: 100.00 мм
Тегло на продукта: 278.00 гр
Температури и работни условия
Температурен диапазон на околната среда: -20…+40 °C
Допълнителни данни за продукта
Основа (стандартно обозначение): E27
Съдържание на живак: 0,0 мг
Забележка към продукта
Максимална мощност на крушката: 25 W (LED 15 W)
Възможности
Димируем: не
Сертификати и стандарти
Тип защита: IP20
Стандарти: CE, UKCA
Категоризации по държави
Справка за поръчка: 1906 МАХАЛО R
ЛОГИСТИЧНИ ДАННИ
Температурен диапазон при съхранение: -20…+80 °C
Данни за регулиране на енергийното етикетиране съгласно: ЕС 2019/2015
Светлинен източник тип капачка (или друг електрически интерфейс): E27
Височина: 1640.00 мм
Описание на продукта
Предимства на продукта
Индивидуални светлинни сценарии чрез комбинация с декоративна лампа
Висококачествен вид и усещане
Области на приложение
Жилищни помещения (дневни, трапезарии, спални и др.)
Професионални (хотели, барове, бутици и др.)
Характеристики на продукта
Модерен минималистичен дизайн
Изработен от класически материали
Специална винтидж привлекателност в комбинация с лампи от 1906 г
Гъвкави опции за монтаж
1,5 m текстилен кабел
Препратки / Връзки
Допълнителна информация на www.ledvance.com/consumer/products/product-stories/vintage-edition-1906
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност (W) | 4 |
| Светлинен поток (lm) | 470 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Глобус (G95) |
| С димер | Да |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 360° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Vintage 1906 Pendulum Round Gold LED Лампа
Осветете пространството си с вечна елегантност. Тази ретро крушка LEDVANCE съчетава класически дизайн със съвременна LED ефективност, предлагайки златист кръгъл глобус, който добавя топъл декоративен блясък във всяка стая.
Ключови Предимства
- Ретро естетика — Класическа форма на кръгъл глобус със златисто покритие, която допълва индустриални и ретро интериори.
- Енергийна ефективност — Консумира само 4W, като осигурява 470 лумена, замествайки 40W крушка с нажежаема жичка.
- Топла бяла светлина — Цветна температура 2700K създава уютна и приветлива атмосфера.
- С димер — Напълно димираема, за да настроите яркостта според настроението.
- Дълъг живот — До 15 000 часа красива светлина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Мощност | 4 W |
| Светлинен поток | 470 lm |
| Цветна температура | 2700K Топло бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Глобус (G95) |
| С димер | Да |
| Енергиен клас | A+ |
| Експлоатационен живот | 15 000 h |
| Ъгъл на разсейване | 360° |
| CRI | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE Vintage 1906 Pendulum Round Gold LED Лампа
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






